Kaderinizin Yıldız Falı

AnasayfaBlog → Kaderinizin Yıldız Falı

Kaderinizin Yıldız Falı

Admin

Yıldız falı, bireyin ismini, doğum tarihini dikkate alarak hayat yolculuğu hakkında bilgiler verir.

Fallar arasında daha gerçekçi bilgiler veren fal türüdür. Yıldızların kendi aralarında ki hareketlerine ve bulundukları konumlara göre bireylerin hayatlarındaki evrelerin yorumlanmasıdır. 

Yaşamın her döneminde insanlar ayı, güneşi, yıldızları ve gökyüzündeki tüm olayları merakla ve ilgiyle takip ederek gözlemleme yoluna gitmiştir. Tüm bunları zamanla günlük, aylık ve yıllık olarak hareketlerini izleyerek anlamaya çalışmışlar. 

Örneğin çok eski dönem olarak bilinen zamanlarda var olan topluluklar her yıldızın yeryüzüne etkisi olduğuna dair inanışlarını simgeleyen tapınaklar yapmışlar. Bu tapınakları genel olarak ayı, güneşi, yıldızları gözlemleyebilmek için piramit şeklinde inşa etmişlerdir. Bu olgular o dönemde bile insanların hayatı ile yıldızların arasındaki ilişkilerin birbirine bağlantılı olduğu inanışını destekler. 
Bu durum ilk başlarda sadece kral ve millet kaderiyle ilişkilendirilmiş olsa da zamanla tüm bireylere tek tek etki ettiği görüşü oluşmuş. 

Yıldız falı Osmanlı döneminde de kullanılan bir yöntem olarak bilinir. Bireylere geçmiş ve gelecek zaman arasındaki bağı en iyi şekilde yapılandırıp, uzman kişiler tarafından yorumlamaya sunan bir fal türüdür.

Yıldız Falı Nasıl Bakılır?

Yıldız falı diğer fal türlerinden ayrılır. Bunun sebebi kart, kahve veya su gibi nesnelerin kullanılmadan yorumlanabilmesidir. Önemli olan bakan kişinin kalp gözünün açık olmasıdır. Bu da ancak tüm iyi niyetle kötülüklerden uzak kalan bireylerle gerçekleşebilecek bir durumdur. 

Nasıl Çalışır ?

Nasıl fal baktırabilirim?

Sistemimizde bulunan danışmanlarımızı ilgi alanlarına göre inceleyebilir, seçtiğiniz danışmana uygun kategoride fal baktırabilirsiniz.

Nasıl kredi alacağım ?

Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüde bulunan Kredi Paketleri alanından kendinize uygun paketi seçerek Online ödeme sistemi ile %100 güvenli birşekilde satın alabilirsiniz.

Mesaj ile fal baktırdıktan sonra gelen yoruma cevap verebilir miyim?

Mail ile bakılan fallar için geri cevap verme şansınız bulunmamakta fakat ilgili danışman chat ile görüşmeye müsait ise kendisi ile bir chat sohbeti oluşturabilirsiniz.

Telefon ile nasıl fal baktırabilirim?

Telefon ile fal bakmaya müsait olan danışmanlarımızdan birtanesini seçerek gerekli bilgileri gönderdikten sonra sistemimiz , sistemde kayıtlı olan numaranızı arayıp görüşmeyi başlatacaktır.

Telefon ile canlı falda telefon numaram görünüyor mu?

Hayır kesinlikle numaranız gözükmemektedir.

Fal baktırdım, artan fazla kredilerimi tekrar kullanabiliyor muyum?

Hesabınızda kalan kredileri istediğiniz zaman istediğiniz şekilde fal baktırmak için kullanabilirsiniz hesabınızdan silinmeyecektir.

Falım ne zaman yorumlanır?

Danışmanların yoğunluğuna göre değişmektedir fakat en kısa sürede size falınız ile ilgili dönüş yapılacaktır.

Fal ücretleri nedir?

Fal ücretleri danışman seçme ekranında ve danışman listeleme ekranında yazmaktadır.

Fal zamanına nasıl üye olabilirim?

Üst menüde bulunan Hesap Oluştur alanından çok basit birşekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

Yorumcu olmak istiyorum

Uzman yorumcularımız arasına katılmak ister misiniz?